Uwaga! Poznań - częściowa zmiana lokalizacji zawodów

Data dodania: 15.02.2017

Komitet Okręgowy w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu informuje, iż zmianie uległa lokalizacja spotkania dla opiekunów oraz lokalizacja II części zawodów okręgowych.

Spotkanie dla opiekunów (o godz. 11.00) odbędzie się w lokalizacji: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Budynek A (Gmach Główny), sala 418A, al. Niepodległości 10, Poznań.

Druga część zawodów (prace grupowe) odbędą się w lokalizacji: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Budynek A (Gmach Główny), sala 111A, al. Niepodległości 10, Poznań.

Lokalizacja I części zawodów (testu o godz. 11.00) pozostaje bez zmian (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych (CEUE), Audytorium A, ul. Towarowa 55, Poznań).