Aktualności

Znamy zwycięzców XII edycji Olimpiady!

Data dodania: 7.04.2017

Gratulujemy Laureatom i Finalistom!


Zwycięzcą XII edycji Olimpiady został Paweł Sosnowski z Liceum Akademickiego w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu. Serdecznie gratulujemy zarówno Zwycięzcy, jak i jego opiekunowi merytorycznemu - panu Arkadiuszowi Stańczykowi!

Niech rozpoczęta w ten sposób przygoda z przedsiębiorczością potrwa długie lata i przyniesie Wam, Drodzy Zawodnicy, wiele sukcesów i trafnych wyborów. Nauczycielom i opiekunom uczniów życzymy zaś dalszych sukcesów pedagogicznych i dużo radości z wykonywanej pracy.

Raz jeszcze gratulujemy!

 

Lista Laureatów eliminacji centralnych XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Lista Finalistów eliminacji centralnych XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

 

Z regulaminu Olimpiady Przedsiębiorczości: "Pkt. 4.2.5.17. O miejscu zawodnika na liście 25 laureatów decyduje łączna liczba punktów uzyskanych w eliminacjach centralnych: za pytania z testu, esej oraz prezentację i jej obronę. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez większą liczbę zawodników o miejscach na liście 25 laureatów decyduje liczba punktów uzyskanych za odpowiedzi na pytania z testu w eliminacjach centralnych, w dalszej kolejności liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w tym teście, a następnie kolejno: liczba punktów zdobytych z testu eliminacji okręgowych, liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w teście eliminacji okręgowych, liczba punktów zdobytych z testu eliminacji szkolnych, liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w teście eliminacji szkolnych".

 

Za zgodność z protokołem,


Komisja Centralna Olimpiady Przedsiębiorczości

 

Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIII edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2017/2018. W publikacji zaprezentowano...

Zobacz więcej »Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości