Seminaria „Mentorship Academy” dla Opiekunów merytorycznych Olimpiady Przedsiębiorczości

Data dodania: 17.01.2018

Ruszyła rekrutacja na cykl seminariów dla Opiekunów merytorycznych Zawodników zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

W ramach „Mentroship Academy” – działania towarzyszącego Olimpiadzie Przedsiębiorczości we wszyskich pięciu okręgach Olimpiady odbędą się 3-godzinne seminaria dla Opiekunów merytorycznych Olimpiady Przedsiębiorczości, których podopieczni, tj. Zawodnicy Olimpiady zakwalifikowali się do etapu eliminacji okręgowych tegorocznej, XIII edycji Olimpiady.

Celem seminarium jest wsparcie metodyczne Opiekunów, a także stworzenie przestrzeni wymiany doświadczeń, tym samym wzmocnienie sieci współpracy Opiekunów merytorycznych Olimpiady Przedsiębiorczości.

Seminarium poświęcone będzie następującym obszarom tematycznym: źródła wiedzy, proces przygotowania, psychologiczne aspekty przygotowania, formalny i nieformalny system wsparcia.

Seminarium poprowadzą doświadczeni Opiekunowie merytoryczni cieszący się sukcesami w kolejnych edycjach Olimpiady.

Seminaria odbędą się w siedzibach uczelni w następujących teminach:

- Warszawa (Szkoła Główna Handlowa) - 6 lutego 2018 r., godz. 12.00 - 15.00 ⇒ AGENDA

- Wrocław  (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) - 8 lutego 2018 r., godz. 11.15 - 14.15 ⇒ AGENDA

- Katowice (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach) - 13 lutego 2018 r., godz. 12.00 - 15.00 ⇒ AGENDA

Kraków (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) - 14 lutego 2018 r., godz. 12.00 - 15.00 ⇒ AGENDA

- Poznań (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) - 15 lutego 2018 r., godz. 12.00 - 15.00 ⇒ AGENDA

Więcej informacji dotyczących Mentorship Academy oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod linkiem.

Zachęcamy do udziału!