WZORY ZGÓD NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Data dodania: 30.11.2018

Na potrzeby zebrania przez Komisje Szkolne zgód na przetwarzanie danych osobowych zawodników Olimpiady ponownie udostępniamy stosowne wzory:

OŚWIADCZENIE OSOBY PEŁNOLETNIEJ

OŚWIADCZENIE OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

Zgody na przetwarzanie danych osobowych KONIECZNE są do sprawdzania arkuszy odpowiedzi testów eliminacji szkolnych, na których widnieją dane zawodnika.

Zgody powinny zostać zebrane przez Komisje Szkolne do dnia eliminacji szkolnych, tj. 6 grudnia br.

Zgody wszystkich zawodników powinny zostać dołączone do ich arkuszy odpowiedzi i w tej formie wysłane wraz z protokołem Komisji Szkolnej do właściwego Komitetu Okręgowego.

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIII edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2017/2018. W publikacji zaprezentowano...