Filmiki instruktażowe Olimpiady Przedsiębiorczości pt. "Z Olimpiadą na "ty""

Data dodania: 31.10.2019

Drodzy Zawodnicy i Opiekunowie merytoryczni!

Zachęcamy do obejrzenia cyklu filmików instruktażowych "Z Olimpiadą na "ty"" dotyczących nowej odsłony Olimpiady Przedsiębiorczości po zmianach wprowadzonych w 2018 r.

Cykl tworzą następujące filmiki:

1. "Zgłaszanie szkół" - filmik dotyczący zasad rejestracji zawodników oraz kwestii związanych z ochroną danych osobowych zawodników

2. "Testy Olimpiady Przedsiębiorczości. Film dla zawodników" - filmik dotyczący zasad wypełniania testów eliminacji szkolnych i eliminacji okręgowych oraz publikacji wyników

3. "Testy Olimpiady Przedsiębiorczości. Film dla Komisji Szkolnych" - filmik dotyczący zasad sprawdzana przez Komisje Szkolne testów eliminacji szkolnych, wprowadzania i raportowania wyników

4. "Eliminacje okręgowe" - filmik dotyczący etapów eliminacji okręgowych (dostępny w pierwszym tygodniu grudnia)

5. "Eliminacje centralne" - filmik dotyczący etapów eliminacji centralnych (dostępny w pierwszym tygodniu grudnia)

Filmiki publikowane są w zakładce MULTIMEDIA.

Dobrego odbioru!

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIII edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2017/2018. W publikacji zaprezentowano...