PRZYGOTOWANIA DO ELIMINACJI CENTRALNYCH XVII EDYCJI OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Data dodania: 3.04.2022

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami wspierającymi w przygotowaniach do eliminacji centralnych XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Oferujemy Państwu różne formy wsparcia pomocne w przygotowaniach do udziału w Olimpiadzie, zarówno w aspekcie organizacyjnym, jak i merytorycznym.

I Materiały informacyjne

Zachęcamy do zapoznania się z:

- harmonogramem zawodów; czas zakończenia zawodów uległ nieznacznemu przesunięciu względem harmonogramu publikowanego 13 marca br.,

- kartą zawodnika,

- planem miejsc na potrzeby przeprowadzenia I etapu eliminacji centralnych - TESTU,

- poglądowym widokiem Auli Głównej.

II Filmik instruktażowy

Zachęcamy do obejrzenia filmiku instruktażowego dotyczącego eliminacji centralnych.

III materiały edukacyjne na platfomie e-learningowej Olimpiady

Publikujemy materiały edukacyjne dotyczące trzech rozszerzeń hasła zmiennego:

- „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym. Rynki obrotu papierami wartościowymi”,
 dr Adam Lejman – Gąska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

„Strategie inwestowania na rynku kapitałowym. Inwestycje alternatywne”,
dr Sebastian Narojczyk, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

„Strategie inwestowania na rynku kapitałowym. Ryzyko, strategie inwestycyjne i zachowania inwestorów”.
dr Artur Strzelczyk, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

IV Spotkanie instruktażowe online

Podczas spotkania 5 kwietnia, godz. 18.00 opowiemy o specyfice przebiegu eliminacji centralnych.

Link do spotkania umieszony w Panelu Komisji Szkolnych oraz wysłany drogą mailową na maile podane podczas rejestracji.

Spotkania realizowane będą z wykorzystaniem aplikacji MS Teams.

V Instrukcje

Zachęcamy do zapoznania się z intrukcjami poszczególnych etapów eliminacji centralnych:

- Instrucja przeprowadzenie I etapu eliminacji centralnych - TESTU

- Instrucja przeprowadzenie II etapu eliminacji centralnych - ELEVATOR PITCH