Konkurs Komentator Biznesowy - wyniki

Data dodania: 11.03.2013

Dobiegł końca konkurs Komentator Biznesowy II.

Poniżej prezentujemy komentarze komisji oceniającej dotyczące ostatniego tygodnia konkursu. Aktualny ranking znajduje się na stronie konkursowej.

Laureatami konkursu zostają:
Piotr Celiński (w sumie 91 pkt.)
Bogdan Marek (88 pkt.)
Andrzej Pestkowski (80 pkt.)
Robert Gębal (79 pkt.)
Marek Wolański (75 pkt.)

Wszyscy laureaci otrzymają pocztą nagrody specjalne: bony upominkowe o wartości 200 zł każdy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Małgorzata Marchewka:

W ostatnim tygodniu dyskusje zostały zdominowane przez trzech najbardziej aktywnych Komentatorów – pana Piotra Celińskiego, pana Bogdana Marka i pana Andrzeja Pestkowskiego. Przyznaję im po 4 punkty – panu Piotrowi w szczególności za linki do ciekawych materiałów, panu Bogdanowi za systematyczną analizę, a panu Andrzejowi – za niekonwencjonalne podejście do problemów.
Pan Robert Gębal i pani Bogna Wierzbicka otrzymują po 3 punkty za interesujące wypowiedzi, a 2 punkty wędrują na konto pana Marka Wolańskiego za zaznaczenie swojej obecności w dyskusji.
Na koniec pragnę Państwu serdecznie pogratulować, zwłaszcza tym osobom, które wytrwale komentowały artykuły przez cały okres trwania konkursu. Jestem pod wrażeniem Państwa wiedzy i z przyjemnością śledziłam prowadzone przez Państwa dysputy. Mam nadzieję, że mimo zakończenia komentatorskich zmagań, pozostaną Państwo aktywnymi użytkownikami naszego portalu.

Wioletta Nogaj:

Ostatni (skrócony, gdyż konkurs skończył się 8 marca) tydzień nie przyniósł żadnych niespodzianek. Aktywnych pozostało jedynie 6 osób, przy czym Bogna Wierzbicka i Mako Wolański jedynie w symbolicznym wymiarze. Do końca wysoki poziom zaangażowania i dyskusji utrzymało czterech uczestników konkursu, a mianowicie Bogdan Marek, Andrzej Pestkowski, Piotr Celiński i w troszkę mniejszym stopniu Robert Gębal. Po raz pierwszy Analiza wszystkich wypowiedzi skłoniła mnie do przyznania 5 punktów dla najlepszego komentatora. Oto moja punktacja:

• Bogdan Marek 5 punktów
  • Andrzej Pestkowski i Piotr Celiński po 4 punkty
  • Robert Gębal 3 punkty
  • Mako Wolański i Bogna Wierzbicka po 2 punkty

Anna Rogala:

Ostatni tydzień zmagań został zdominowany przez kilku komentatorów, jednak temperatura dyskusji nieco opadła. Cieszy fakt, że uczestnicy byli bardziej regularni i nie zostawiali komentowania na tzw. “ostatnią chwilę”. Szkoda, że to już koniec zmagań. Mam nadzieję, że komentatorzy pozostaną czytelnikami naszego portalu i będą kontynuować ciekawe dyskusje na jego łamach.
W tym tygodniu postanowiłam docenić osoby, które do końca angażowały się w konkursową dyskusję. W związku z tym po 4 punkty otrzymują: p. Piotr Celiński, p. Bogdan Marek, p. Andrzej Pestkowski i p. Marek Wolański. Z kolei za prezentowanie własnych, ciekawych opinii 3 punkty wędrują do p. Roberta Gębala. Natomiast 1 punkt otrzymuje p. Bogna Wierzbicka – szkoda, że zabrakło w tym tygodniu większej ilości Pani rzeczowych komentarzy.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział w konkursie i życzę powodzenia w dalszym zgłębianiu tajników ekonomii.

Albert Tomaszewski:

W ostatnim tygodniu konkursu, aktywność komentatorów wyraźnie spadła. Może to być związane z etapem okręgowym Olimpiady Przedsiębiorczości, który odbył się w czwartek i w którym najbardziej aktywni uczestnicy konkursu Komentator Biznesowy brali udział.
W ramach aktywności konkursowych wyróżniali się Piotr Celiński, Bogdan Marek i Robert Gębal. Komentarze pozostałych uczestników pojawiały się rzadziej niż zazwyczaj. W efekcie moja punktacja prezentuje się następująco:

• 5 pkt. – Piotr Celiński, Bogdan Marek
  • 4 pkt. – Robert Gębal