.: nowy rok - nowy blog :.

Data dodania: 24.08.2009

Wakacje dobiegają końca. Mam nadzieję, że odpoczęliście i  „naładowaliście akumulatory”, bo przed nami nowe wyzwania – i te szkolne, i te związane z przygotowaniami do Olimpiady Przedsiębiorczości.

Ja również zaczynam nową przygodę – do tej pory pełniłam rolę nauczyciela podstaw przedsiębiorczości, a od 1września zadebiutuję na „przedsiębiorczym blogu”.  Przez cały rok szkolny będziecie mogli śledzić notki mojego autorstwa. Mam nadzieję, że skłonią Was one do przemyśleń, dyskusji, wyciągnięcia wniosków, a przede wszystkim zainspirują do poszukiwania wiedzy na własną rękę.

A zatem nowy rok – nowy blog, chociaż tematyka podobna.  Przecież pisaniem o przedsiębiorczości  trudno się znudzić – zbyt dużo dookoła się dzieje.

Serdecznie zapraszam do lektury – Katarzyna Garbacik