Zwycięzcy

W finale Olimpiady Przedsiębiorczości bierze udział 50 zawodników. Laureatami zostaje 25 z nich, którzy uzyskali najlepszy wynik łącznie z testu i prezentacji. Pozostałych 25 zawodników uzyskuje tytuł finalisty Olimpiady.

 

Zwycięzcy dotychczasowych edycji Olimpiady:

 

Paweł Sosnowski Edycja XII

Paweł Sosnowski, uczeń Liceum Akademickiego w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu

[lista wszystkich laureatów XII edycji]
[lista pozostałych finalisów XII edycji]

Konrad Grabowicz Edycja XI

Konrad Grabowicz, uczeń VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy

[lista wszystkich laureatów XI edycji]
[lista pozostałych finalisów XI edycji]

Szymon Łopocz Edycja X

Szymon Łopocz, uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Raciborzu

[lista wszystkich laureatów X edycji]
[lista pozostałych finalisów X edycji]

Michał Borek Edycja IX

Michał Borek, uczeń XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Warszawie

[lista wszystkich laureatów IX edycji]
[lista pozostałych finalistów IX edycji]

Damian Jelito Edycja VIII

Damian Jelito, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Długosza w Nowym Sączu

[lista wszystkich laureatów VIII edycji]
[lista pozostałych finalistów VIII edycji]

Zwycięzca VII edycji Edycja VII

Rafał Wachowski, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łomży

[lista wszystkich laureatów VII edycji]
[lista pozostałych finalistów VII edycji]

Zwycięzca VI edycja Edycja VI

Piotr Romanik, uczeń III Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku, podopieczny mgr Magdaleny Żmiejko

[lista wszystkich laureatów VI edycji]

Zwycięzca V edycji Edycja V

Daniel Aleksander Majewski, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Białymstoku, podopieczny mgr Magdaleny Żmiejko

[lista wszystkich laureatów V edycji]

Zwycięzca IV edycji Edycja IV

Konrad Bąbliński, uczeń XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie, podopieczny mgr Patryka Araszkiewicza

[lista wszystkich laureatów IV edycji]

Zwycięzca III edycji Edycja III

Michał Kamiński, uczeń XII Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu, podopieczny mgr Andrzeja Urbana

[lista wszystkich laureatów III edycji]

Zwycięzca II edycji Edycja II

Mateusz Frankowski, uczeń Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej, podopieczny mgr Joanny Kurianowicz

[lista wszystkich laureatów II edycji]

Zwycięzca I edycji Edycja I

Jerzy Koronkiewicz, uczeń uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Białymstoku, podopieczny mgr Magdaleny Żmiejko

[lista wszystkich laureatów I edycji]

Testy interaktywne

Ile wynosi całkowity zysk z produktu C przedstawionego w pytaniu 48?

3 000 000,
5 000 000,
10 000 000,
50 000 000.

Sprawdź się!


Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XII edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2016/2017. W publikacji zaprezentowano...

Zobacz więcej »



Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości