DZIAŁANIA TOWARZYSZĄCE XIX EDYCJI OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Data dodania: 22.04.2024

Cieszymy się bardzo z dużego zainteresowanie ogłoszonym naborem do programu „Innowatorium. Tydzień przedsiębiorczości”. Mamy dla Państwa dwie dodatkowe propozycje w ramach bezpłatnych działań towarzyszących XIX Olimpiady Przedsiębiorczości: „Praktyk Biznesu” oraz „Sukces w finansach osobistych”. Każde ze spotkań zamyka się w godzinie lekcyjnej i jest realizowane online.

Spotkania będą organizowane w maju i czerwcu br. w dogodnych dla Szkoły terminach.

Zachęcamy do zapoznania się z założeniami programowymi i organizacyjnymi działań:

Zgłoszenia do udziału w wybranym projekcie należy dokonać wypełniając formularz zgodnie z kryteriami kwalifikacji ujętymi w projektach:

1. Zapewnienie opiekuna grupy.
  2. Szkoła znajdująca się w miejscowości liczącej do 50 tys. mieszkańców. Preferowane szkoły z mniejszych ośrodków.
  3. Udział co najmniej 30 uczniów.
  4. Wsparcie organizacyjne.

Formularz zgłoszeniowy PRAKTYK BIZNESU, PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DO 30 KWIETNIA 2024 r.

Formularz zgłoszeniowy SUKCES W FINANSACH OSOBISTYCH, PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DO 6 MAJA 2024 r.

Zespół Olimpiady Przedsiębiorczości