.: zakręcone – odkręcone :.

Data dodania: 30.10.2012

W mojej szkole zbieramy – pewnie w Waszych też. Chodzi oczywiście o plastikowe zakrętki, których gromadzenie ostatnimi czasy stało się niezwykle popularne za sprawą różnego rodzaju fundacji charytatywnych.

.: kasa do zgarnięcia :.

Data dodania: 27.10.2012

To kolejna szansa dla młodych, przedsiębiorczych ludzi. Szansa na realne pieniądze, ale również na zdobycie przydatnych w biznesie umiejętności.

.: w pogoni za klientem :.

Data dodania: 25.10.2012

Językowe korepetycje to dla wielu z Was chleb powszedni. Dla właścicieli językowych szkół również. Tylko dla nich ten chleb musi mieć nietypowy kształt.

.: pod stołem :.

Data dodania: 23.10.2012

Dzisiaj część pensji pod stołem – jutro emerytura niewystarczająca na godne życie. Chciałoby się krzyknąć: pracuj, a raczej zarabiaj z głową!

.: być przedsiębiorczym :.

Data dodania: 21.10.2012

W naszym kraju mnóstwo najróżniejszych instytucji może kontrolować prowadzenie działalności gospodarczej. W innych krajach przedsiębiorstwa nie podlegają tak rygorystycznym przepisom.

.: (nie)uczciwy biznes :.

Data dodania: 19.10.2012

To tylko dwa przypadki z ostatnich dwóch dni opublikowane na jednym portalu. A o ilu podobnych nikt nie wspomniał?

.: bankowa wirtualizacja :.

Data dodania: 16.10.2012

Wiele przesłanek wskazuje na to, że już za kilka lat załatwienie spraw w oddziale banku będzie niemożliwe. I wcale nie z powodu bankowego krachu.

.: E-ileśtam :.

Data dodania: 13.10.2012

Podobno w organizmie przeciętnego 20-latka nagromadzonych jest blisko 14 kg szkodliwych substancji. Większość z nich wchłaniamy razem z żywnością.

.: szkolne michałki :.

Data dodania: 11.10.2012

W zestawie szkolnych przedmiotów nie brakuje „michałków” – takie jest przynajmniej powszechnie panujące przekonanie. Czy słusznie?

.: przykład idzie z Taty :.

Data dodania: 9.10.2012

Najlepszy to znaczy „wystarczająco dobry”. Samochód ma jeździć, telefon umożliwiać rozmowy na odległość a wszelkie bajery niepotrzebnie podnoszą cenę.

.: ekonomia personelu :.

Data dodania: 7.10.2012

4 lata badań, 1940 szefów i 23878 pracowników. Jakie wnioski? Bez dobrego szefa trudno liczyć na biznesowy sukces.

.: dopasować wędkę :.

Data dodania: 4.10.2012

Wbrew tytułowi to nie jest poradnik dla wędkarzy. Ale myślę, że znacie to powiedzenie: bezrobotnemu lepiej dać wędkę niż rybę. A jeszcze lepiej wędkę dopasować na miarę.

.: gapowicze :.

Data dodania: 1.10.2012

18% pasażerów komunikacji miejskiej to gapowicze. Do nich skierowano pewną akcję promocyjną!